ZDROWIE, RADOŚĆ I ENERGIA – Wyzwanie 21 Dni

Jak rozruszać ciało i przemienić życie, 
by mieć siłę i energię na każdy dzień.

                      15 min dziennie
                     do zdrowszego i efektywniejszego życia!

Pozwól, że zadam Ci pytanie… 

Czy kiedykolwiek w swoim dorosłym życiu popatrzyłeś na siebie w lustrze i pomyślałeś:
“Wiesz co? Myślałem, że wyglądam znacznie lepiej, niż mi się wydawało, że jestem dużo zdrowszy, sprawniejszy, że mam więcej sił i energii na co dzień.”

Jeśli tak… nie jesteś sam. 

Dr James Levine, dyrektor kliniki Mayo w stanie Arizona przez lata badał wpływ siedzącego trybu życia, a swoje spostrzeżenia zawarł w dwóch zdaniach. “Siedzący tryb życia jest dużo bardziej szkodliwy, niż palenie papierosów, zabija więcej ludzi, niż wirus HIV i jest bardziej niebezpieczny, niż skok ze spadochronem. Zasiedzimy się na śmierć.”

 

Nazywam się Justyna Pasionek i od ponad 13 lat uczę innych jak zarządzać swoją energią, zadbać na co dzień o kręgosłup i sprawność mózgu, zbudować wytrzymałość i odporność na stres, które pozwolą osiągać niesamowite rezultaty w życiu i w biznesie. Jako przedsiębiorca, nauczyciel, trener i instruktor fitness miałam okazję pracować z tysiącem osób na całym świecie i przekonać się gdzie leży prawdziwy klucz efektywności osobistej. I wiesz co? 

Wszystko zaczyna się od Twojego ciała!
Bez tego nawet nie masz co liczyć na przypływ sił i energii do działania, nie wspominając już o Twojej motywacji. 

POBIERZ BEZPŁATNIE RAPORT 

Czy to dotyczy Ciebie?

Nie wiem, czy kiedykolwiek się spotkaliśmy lecz wierzę, że te dwie rzeczy są prawdą o Tobie:

1. Chcesz być zdrowszy, szczęśliwszy i mieć więcej pieniędzy. 
2. Wiesz, że mógłbyś zrobić w życiu więcej, gdybyś był sprawniejszy i miał więcej energii na co dzień. 

Ogólnie nie lubię robić żadnych założeń na tej stronie, lecz jeśli jesteś jak większość osób, z którymi mam okazję pracować lub rozmawiać, twoje życie wyglądało by znacznie lepiej, gdybyś pozbył się niechcianych, lecz standardowych wymówek  “ja nie lubię ćwiczyć”,  “nie mam czasu”  “nie mam sił” czy też… “nie mam motywacji”. Wiele osób po prostu nie wie co robić i jak – aby było to proste i skuteczne. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jakie drobne zmiany można zastosować w ciągu dnia, by znacznie poprawić jakość swojego życia.  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak to wpływa na energię, pewność siebie, zdolność logicznego i strategicznego myślenia oraz… na zarabianie pieniędzy. Trzeba powiedzieć sobie wprost – kiedy nie masz sił i energii, boli Cię kręgosłup i szybko się męczysz, to bardzo trudno jest realizować swoje plany i marzenia, jak również odczuwać pełną radość i zadowolenie, prawda?

 

Twoje ciało jest jedynym miejscem, w którym musisz przebywać 24 godziny na dobę.
Spraw, by było to miejsce, w którym czujesz się dobrze i w którym chcesz mieszkać.
 

 

Działanie Samemu Nigdy Nie Przynosi Długotrwałych Efektów 

Być może jesteś zmęczony tym, że wszyscy mówią dookoła o tym jak ważna jest aktywność fizyczna, jak dobrze będziesz się wtedy czuł albo jakie efekty osiągniesz kiedy zaczniesz więcej się ruszać. Może nawet podjąłeś próbę by ćwiczyć systematycznie zapisując się do klubu fitness albo też próbowałeś robić coś w domu na własną rękę.

Niestety dbanie o aktywność fizyczną i dobry stan Twojego zdrowia nie jest łatwe jeśli próbujesz robić to samemu, w szczególności… kiedy nie masz na to zbyt dużo czasu lub brakuje Ci motywacji. To czego potrzebujesz, aby rozruszać ciało i pobudzić energię to Społeczność ludzi, którzy chcą żyć zdrowiej i lepiej.


To jest powodem dla którego stworzyłam wyzwanie  “ZDROWIE, RADOŚĆ i ENERGIA – wyzwanie 21 dni”. Chcę pomóc znajomym, rodzinie, obecnym i byłym klientom, jak również zabieganym przedsiębiorcom i osobom zamkniętych w ścianach korporacji.


Zasada, która potwierdza działanie takiego wyzwania jest bardzo prosta:
Ludzie dobrze się czuja i świetnie się bawią podczas ćwiczeń wtedy, kiedy dostają dzienne wsparcie od społeczności ludzi ukierunkowanych na taki sam cel. 

Mówiąc SPOŁECZNOŚĆ – mam na myśli to, że inni Cię wspierają, a Ty wspierasz innych. Ciekawe jest to, że to działa zawsze – nawet jeśli kogoś jeszcze nie znasz.


Druga cześć, która jest genialna, jeśli chodzi o to wyzwanie – to fakt, że trwa ono tylko 21 dni! Bardzo mocno wierzę, że każdy, kto chce poprawić stan swojego zdrowia, swoją sprawność i swoją energię może to zrobić w przeciągu 3 tygodni trwania wyzwania.

Jeśli wierzysz, że 21 dni wyzwania to czas w którym możesz zrobić coś dobrego dla siebie to czytaj dalej ponieważ jest coś jeszcze lepszego co chcę Ci przekazać.


Zanim Ci jednak powiem co dobrego Cię jeszcze czeka to pozwól, że najpierw przedstawię Ci jak będzie wyglądało to wyzwanie, ok? 

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO TO WYZWANIE?

START: Dostaniesz dostęp do prywatnej grupy członkowskiej, gdzie przeprowadzę Cię Krok-Po-Kroku po tym czego możesz się spodziewać podczas wyzwania.

ĆWICZENIA:  Dostaniesz dostęp do najprostszych i najbardziej efektywnych 15 min programów treningowych, które możesz robić w domu albo w swoim biurze. Tego nie możesz pominąć 🙂 

PRZEPISY: Dostaniesz dostęp do przepisów – na najprostsze i najsmaczniejsze przekąski i posiłki, które uchronią Cię przed niezdrowym podjadaniem, usprawnią Twój mózg, przyspieszą metabolizm a przy okazji… pomogą pozbyć się nadprogramowych kilogramów 🙂   

!!! WSKAZÓWKI: Dostaniesz dostęp do wskazówek, które pokażą Ci jak zadbać o swoją energię wtedy, kiedy wydaje Ci się, że nie masz na to czasu, oraz jak poprawić swoją koncentrację, by robić więcej w krótszym czasie.

!!! WIEDZA: Dostaniesz dostęp do materiałów, które pokażą Ci jak zadbać o kręgosłup na co dzień i budować trwałe nawyki zdrowego stylu życia.

Co Mówią Inni?  

ANIA
Poprawiłam swoją kondycję, a na mojej twarzy
częściej pojawia się uśmiech.

Mam siłę i motywacje, aby sprostać wyzwaniom,
a sprawność fizyczna oraz świeżość umysłu dostarczają mi dużej ilości energii

IRENA: 
Odkąd zmieniłam swoje nastawienie do ćwiczeń, zmieniło się dużo innych rzeczy. 
Moja waga spadła w dół, czuje się lepiej ze sobą.
Mam więcej energii na co dzień. Jestem bardziej zaangażowana w swoją pracę. 

Główne powody aby dołączyć do wyzwania

 

Możesz spodziewać się poprawy:

  • swojego stanu zdrowia i przyspieszonego metabolizmu
  • pamięci i koncentracji 
  • redukcja negatywnych skutków stresu
  • wytrzymałości fizycznej, mentalnej i emocjonalnej
  • w budowaniu zdrowszych nawyków 

Doświadczysz:

  • wzrostu sił i energii na co dzień  
  • więcej radości i zadowolenia z samego siebie 
  • większej determinacji i pewności siebie 
  • lepszej jakości życia 
  • dobrej zabawy w gronie wspierających Cię osób!

 

Dostęp Do Prywatnej Grupy Na FB

To co sprawia, że “ZDROWIE, RADOŚĆ i ENERGIA – wyzwanie 21 dni” jest specjalne i wyjątkowe to fakt, że zawiera trzy główne elementy, które przynoszą trwałe, pozytywne zmiany. 

1) Wysoka częstotliwość: to wyzwanie jest wyzwaniem codziennym, a nie tygodniowym czy miesięcznym. Aby osiągnąć sukces musisz angażować się codziennie. 

2) Wysoki efekt: To wyzwanie zaprojektowałam – nie tyle jako instruktor fitness, co jako osoba pracująca z przedsiębiorcami bądź pracownikami korporacji. Przez ponad 13 lat miałam okazję dokładnie zobaczyć co działa a co nie działa jeśli chodzi skuteczną aktywność fizyczną, jak również dokładnie poznać psychologię stojącą za brakiem chęci czy motywacji do zadbania o własne zdrowie. Wiedza instruktorska to jedynie dodatek, dzięki któremu masz pewność, że to co robię jest poprawne i bezpieczne. 

3) Ciągłe wsparcie: Ponieważ będziesz miał 24 godzinny dostęp do wyzwania oraz do grupy na FB, będziesz mógł zadawać pytania, dzielić się spostrzeżeniami, wymieniać pomysłami. Wszystko po to, aby wnieść jak najwięcej wartości w Twoje życie, jak i życie tych, którymi się otaczasz. 

  

Przyjmujesz wyzwanie? 

Rzucam Ci wyzwanie – dołącz do programu!  


Zmierz się ze sobą, zyskaj ZDROWIE, RADOŚĆ i ENERGIĘ na każdy dzień!

Jesteś z nami?  

Sportowcy dbają o swoje codzienne nawyki i poziom energii ponieważ wiedzą, że to jest jedyny sposób, aby osiągnąć sukces w zawodach, w których chcą wystąpić. Osoby osiągające najwyższe rezultaty w życiu i w biznesie dbają o zdrowy styl życia, bo tylko on gwarantuje im siły i sprawność umysłu do realizacji planów i marzeń. W mojej opinii, motywacją do udziału w tym wyzwaniu powinna być chęć prowadzenia lepszego jakościowo życia.

A jaka jest Twoja motywacja?

Jeśli nie jest to chęć poprawy poziomu energii, bądź sprawności mózgu, to przynajmniej niech Twoją motywacją będzie chęć, by czuć się dobrze każdego dnia.

 

A Teraz Coś Specjalnego

Dokładnie wiem, jaki wpływ ma to czego uczę na jakość całego życia dlatego każdej osobie, która stanie się uczestnikiem wyzwania przed  15 lipca chcę dać coś czego nie znajdziesz w żadnych źródłach w internecie. Specjalny szczegółowy kwestionariusz, który pozwoli Ci zidentyfikować Twoje mocne i słabe strony efektywności działań w głównych dziedzinach Twojego życia, a które są kluczowe by prowadzić szczęśliwe i pełne sukcesów życie.   

A dodatkowo: proste i skuteczne techniki relaksacyjne, które zminimalizują negatywne skutki stresu i przywrócą Ci radość. 

Normalnie – te narzędzia są dostępne tylko dla płatnych uczestników moich warsztatów lub praktyki indywidualnej, lecz myślę, że jest to bardzo ważne, aby uczestnik programu “ZDROWIE, RADOŚĆ i ENERGIA” wiedział co robić, aby żyć łatwiejszym, zdrowszym, efektywniejszym i szczęśliwszym życiem. 

Póki to jest świeże w Twoim umyśle – kliknij tutaj i dołącz do wyzwania już dziś.

              
                       Cena za zdrowy styl życia

 

Korzyści wynikające ze zdrowego stylu życia są nie do opisania w kilku słowach i bezcenne.  Wiele osób wie, że zdrowiej znaczy lepiej, lecz wciąż brakuje systemów, które pokazują jak wprowadzać stałe zmiany. Wciąż brakuje wiedzy i świadomości na temat znaczenia zarządzania własną energią oraz jak prawidłowo dbać o swoje ciało i swój mózg. To niestety prowadzi do poważnych konsekwencji – psychicznych, fizycznych, jak również finansowych.

Jeśli jesteś naprawdę zdeterminowany, by poprawić jakość swojego stylu życia to chcę uczynić ten program bardziej przystępny cenowo w zamian za Twój feedback po zakończeniu całego wyzwania. Jeśli zobowiążesz się poświęcić 15-20 minut dziennie i wykonać wszystkie zadania, to zamiast 350zł zapłacisz tylko 49zł.  86% zniżki w zamian za feedback. Dobry układ, prawda? 

 

Co mówią inni:

RYSZARDA: 
Dzięki ćwiczeniom z Justyną mój stan zdrowia bardzo się poprawił. Nie wyobrażam sobie, abym miała teraz przestać ćwiczyć. Justyna jest  zawsze chętna do udzielenia wspaniałych rad, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do ludzi.Gorąco polecam Justynę jako wspaniałego instruktora i osobę.

MAŁGORZATA:
Justynę poznałam pięć lat temu kiedy zaczynałam, z wielkimi zresztą trudnościami, ćwiczyć na zajęciach pilates.  Dzięki niej, ćwiczę regularnie do dzisiaj i nie wyobrażam sobie możliwości zrezygnowania z aktywności fizycznej. Justyna jest osobą spokojną, ale jednocześnie pełną energii. Potrafi zmotywować każdego do wysiłku, który czasem wydaje się niemożliwy już do wykonania. Bardzo kompetentna, życzliwa i otwarta.

ANIA:
Zarządzanie energią w moim przypadku jest niezwykle istotne. Były czasy, kiedy tej energii były jedynie spadki. Ten program pomaga odzyskać energię, zwiększyć produktywność, a dzięki temu odzyskać poczucie radości ? Szczerze polecam Justynę!

GOSIA:
15 minut dziennie – jest to hasło, do którego namówiła mnie kiedyś Justyna i które stosuję do dziś. Nawet jeśli nie mam na coś czasu czy siły, to te 15 minut zawsze znajdę. W przypadku ćwiczeń tym bardziej! A najchętniej rano, żeby naładować się na cały dzień dobrą energią.

ŁUKASZ:
Polecam projekty prowadzone przez Justynę, ponieważ daje ona dużo praktycznych i prostych wskazówek
do zastosowania w codziennym życiu.

 

 

Zadaj Sobie Te 3 Pytania

Mój Przyjacielu, wszystko co mi pozostało to zadać Ci te 3 bezpośrednie
i szczere pytania odnośnie tego wyzwania.

 

1. Jeśli nie to, to co? 
Jakie inne działania podejmiesz, które w tak prosty i nie wymagający dużo wolnego czasu
sposób przywrócą Ci siły, energię, zdrowie i uśmiech na twarzy? 

2. Jeśli nie Ty, to kto? 
Będzie się cieszył ze swojego wyglądu i  swojej sprawności , która pozwoli doświadczać
najpiękniejszych chwil spędzonych z rodziną, przyjaciółmi czy też znajomymi podczas wspólnych
spacerów, zabaw czy też różnych wycieczek? 

3. Jeśli nie teraz, to kiedy? 
Kiedy znajdziesz czas, aby zadbać w końcu o samego siebie i działać tak, abyś mógł powiedzieć na końcu
swojego życia: “Jestem szczęśliwy, bo żyłem tak jak tego chciałem i niczego nie żałuję”?

 

 

Kiedy ja sama po raz pierwszy odpowiedziałam sobie na te 3 pytania podjęłam sama dla siebie wyzwanie, aby zmienić życie osobiste i biznesowe. Decyzja była oczywiście moja, lecz zmiana była możliwa tylko dzięki wsparciu moich trenerów, mentorów i coachów.  Chcę abyś odpowiedział sobie dokładnie na te same pytania ponieważ… to wyzwanie przejdziemy razem i chcę mieć pewność, że będziesz w 100% zaangażowany.

 

 

 

Nie myśl o przetrwaniu – po prostu ŻYJ!

Zdrowo i z energią!

 

 

Justyna Pasionek 
Performance Way Academy
Twórca “ZDROWIE, RADOŚĆ i ENERGIA – Wyzwanie 21 Dni”

 

 

Ps1  
Jak tylko się zarejestrujesz dostaniesz maila maila powitalnego z dalszymi wskazówkami, metodami płatności oraz możliwością zniżki. 

Ps2. Jeśli masz jakieś pytania napisz na adres wyzwanie21@sekretyefektywnosci.pl wpisując w tytule “WYZWNIE 21 dni”

 

Kupując bilet oświadczam, iż akceptuję regulamin strony internetowej sekretyefektywnosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).